Meist

Leeri Lillesalong pakub kõike lilledega seonduvat alates 1999. aastast. Loome maine värvikatele lilleseadetele, mis sobivad ideaalselt igaks sündmuseks ja tähtpäevaks.

OÜ Lilleoaas on väikeettevõte alates 1999. aastast, omades lillesalonge Võrus, Tallinnas ja Tartus. Pidevalt suureneb meie püsi- ja äriklientide arv. Meie lillesalongid pakuvad laia valikut lilledega seonduvaid tooteid ja teenuseid. Meie Võrus asuv lillesalong on üks Eesti suurim tegutsev lillesalong, suurusega ligi 200 ruutmeetrit. Meie lillesalongid on klientide seas tuntud oma modernse sisekujunduse, parima kvaliteedi ja innovaatilistemate ideedega. Kõik meie floristid on oma ala spetsialistid, pakkudes professionaalset ja kvaliteetset teenust.

Meie missioon on alati pakkuda klientidele parimat- hea kvaliteediga rikkalikku lillevalikut, sõbralikku, paindlikku ja usaldusväärset teenust mis muudavad iga lillesaaja päeva ilusaks ja eriliseks.
Visioon on areneda ja lisaks olemasolevatele lillesalongidele Tallinnas, Tartus ja Võrus avada veel poode ka mitmes teises Eestimaa linnas.

Janika

Janika on nüüdseks Leeri lillesalongi eest vedanud juba 20 aastat. Alustades väiksest Võru linnast, olles nüüdseks jõudnud poodidega ka Tallinnasse ja Tartusse. Loodus, taimed ja lilled on tema kireks olnud juba varasest lapsepõlvest, mil särasilmsele Janikale sai selgeks, et just see valdkond on tema kutsumus. Oma kirele ja kindlale sihile järgnedes laiendab ta siiani ettevõtet aina edasi, otsides parimaid võimalikke lahendusi. Enim hindab Janika oma töö juures seda, et saab täita enda ja teiste unistusti, tegeleda lilledega. Lemmiklilledeks on esimesed kevadised tärkajad, kes toovad meie ellu juurde värvi ja õrnust.

Marek

Marek on Leeri lillesalongis toimetanud juba 15 aastat. Varasemalt Võrus ning alates meie Tallinna salongi avamisest manageerinud Tallinnas. Tema kohta võib tõepoolest öelda, et on sündinud suisa lilled käes. Marek tegeleb pulmade ja äriklientidega ning talle meeldib väga sisustuslahendusi leida. Marek hindab lillede juures minimalismi ja lemmiklilledeks on Marekil gladioolid.

Liina

Liina on lõpetanud Räpina aianduskooli floristi eriala. Tema sai lillepisiku külge juba gümnaasiumis, kui võttis osa lilleringidest. Liina on töötanud meie Tallinna salongis selle algusajast peale ning kokku floristina töötanud umbes 7 aastat. Lemmiklilli Liinal otseselt pole, kõik meeldivad ühtemoodi. Talle meeldib valmistada kompaktseid segulilledest kimpe ja kõige rohkem naudib seda, kui klient annab vabad käed.

Sirje

Sirje on meie Tallinna Leeri lillesalongis töötanud u 1.5 aastat kuid lilledega kokku puutunud juba pea 20 aastat. Esimesed teadmised lilledest sai Sirje enda õpetaja Taivo Pilleri käest. Sirje lemmiklilledeks on linnupiim kuid üldiselt meeldivad kõik valget ning roosat tooni lilled. Kimpudest meeldivad rikkalikud ning pigem romantilised. Lisaks floristikale meeldib talle väga ka aiandus ja aialilled, eriti nartsissid ja sibullilled.

Liisi

Liisi toimetab meie Võru lillesalongis ja seda juba 3 aastat. Ta on varasemalt õppinud aiandust, kuid floristika on alati südamelähedane olnud. Liisi lemmikuteks on üldiselt kaktused ja succulendid, aga suve vaieldamatuteks lemmikuteks on karikakrad. Kimpudest armastab meisterdada looduslike, boho stiilis kimpe.

Maris

on õppinud Räpina aianduskoolis floristikat ning nüüd tegutseb Tartu Leeri lillesalongis floristina. Töökogemust jätkub oma 5 aasta jagu. Lillepisik hakkas Marisel juba varases nooruses kodunt külge ja aastatega on see aina kasvanud. Lemmiklilleks on tal meie oma Eesti rahvuslill – rukkilill. Enim hindab Maris oma töö juures seda positiivset energiat, mida saab läbi taimede teistele inimestele edastada.

Uuendab…
  • Ostukorvis ei ole tooteid.